۱۳۹۵ بهمن ۱۲, سه‌شنبه

طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

یکی دیگر از خدمات تیم ایران پردازه راه اندازی فروشگاه های اینترنتی می باشد
هر کسب و کاری را که در محیط اطراف مشاهده می نمایید می تواند به راحتی وارد دنیای اینترنت شود
شما اگر بهترین محصول را هم تولید کنید ولی در معرفی آن افراد توانایی نداشته باشید مشخصا هیچ کس آن را از شما نخواهد خرید. بله در عصر ارتباطات هستیم و زمانی که شما یک محصول رو برای ارائه به مشتریانتون دارید چرا فقط آن را در محله یا شهر خود عرضه میکنید ؟ ؟ در حالی که شما میتوانید محصولاتتون رو از طریق راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی نه تنها در سطح کشور بلکه به صورت قاره ای و جهانی میتونید محصول خودتون رو به مشتریانتون معرفی کنید.
اکثرا ذهنیت ها این هستش که میگن بابا اینو کی میخره آخه؟ چرا باید واسه این پول بدن؟ یا این محصول من تو اینترنت مخاطب نداره
شما هیچ وقت نمیتونید قضاوت کنید چون اینترنت یک محیط کاملا باز هست و مخاطب میتواند به صورت ۲۴ ساعته به فروشگاه شما سر بزند و از شما خرید کند آیا این امکان در مغازه یا کارخانه شما هم هست؟؟
نیازهای مخاطبان خودتون رو بشناسید و بر روی آنها تمرکز کنید شما شاید اصلا ندونید این محصولی رو که دارید شاید در شهری فروش و تقاضای بیشتری برای خریدش باشه و اون افراد چه طور به محصولی که شما ارائه می دهید می رسند؟ خوب مشخص هست با جستجو در گوگل که از خدمات ایران پردازه سئو و بهینه سازی سایت می باشد که همواره بعد از طراحی سایت فروشگاه کسب و کار شما همواره در جذب مخاطب و افزایش فروش شما تلاش خواهیم کرد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر